AÖL ÇIKMIŞ SORULAR SİPARİŞ

Açıköğretim lisesi için çıkmış sorular sipariş sayfasına hoşgeldiniz. Aşağıdaki formu doldurarak sipariş verebilirsiniz.  

Ders Listesini Watsapp ile Gönder
WhatsApp Yardımı - 546 898 12 37
WhatsApp ile gönder

Açık Lise Çıkmış sorularını kurslara toplu siparişlere özel indirimle almak için mutlaka bizi arayınız. GSM: 05468981237 mail:  eminarifkaya@hotmail.com

Güncel yazılar

Anadolu AÖF Artık Kitap Dağıtmayacak

Artık Ders Kitapları PDF ve diğer elektronik ortamlarda verilecek.

Anadolu Üniversitesinde artık öğrencilere ders kitabı dağıtımı yapılmayacak. Öğrenci giderlerini azaltabilmek için AÖF tarafından 2018-2019 öğretim yılından itibaren ders kitaplarının PDF ve diğer elektronik ortamlarda verilmesi kararlaştırıldı. AÖF tarafından yapılan açıklama şu şekilde.

Uzun zamandır yürütülen altyapı çalışmalarımızın sona ermesiyle 2018-2019 öğretim yılından itibaren Anadolum e-Kampüs Sistemi aracılığıyla kitaplarımız öğrencilerimize dijital ortamda sunulacaktır. Öğrencilerimiz kitaplarının en güncel hallerine pdf, html5, e-pub, mobi gibi çok çeşitli formatlarda ulaşabileceklerdir. Örnek bir ders içeriğimize https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden ulaşılabilir. Ayrıca, önceden basılmış olan ve mevzuat değişikliklerinden etkilenmeyen kitaplarımız ise stoklarımızla sınırlı kalmak kaydıyla http://kitapsatis.anadolu.edu.tr adresinden öğrencilerimize ve kitaplarımızdan yararlanmak isteyenlere sunulacaktır. Böylece on binlerce ağaç kesilmekten kurtarılacağı gibi öğretim giderine yapılması gereken artış da yapılmamış olacaktır. Hatta bunun öğrencilerimize olumlu bir yansıması, 2018-2019 öğretim yılından itibaren hâlihazırda 275 TL olup basılı kitaba devam edilmesi durumunda, 350 TL’nin üzerine çıkması öngörülen öğretim giderinin 225 TL’ye düşürülmesi şeklinde olacaktır.

En güncel eğitim teknolojilerini her zaman hızlı ve etkili bir şekilde kullanmış olan öğrencilerimizin bundan sonra da başarılarının artarak devam edeceğine olan inancımız tamdır.

 

  1. Güz Dönemi için Çıkmış Soru Kitapları Bir yanıt bırakın
  2. 2018-2019 için Yeni Ders Kaynakları 2 Yanıt
  3. Üç Ders Sınavları Ne Zaman – Sınav Hakkında Bilmeniz Gerekenler Bir yanıt bırakın
  4. Üç Ders Sınavına Girecek Öğrenciler için Tüyolar Bir yanıt bırakın
  5. Açıköğretim Online Ders Çalışma Platformumuz yayında. Bir yanıt bırakın
  6. Ata Aöf öğrencileri için ders özetleri Bir yanıt bırakın
  7. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ders Kayıtları Başladı. Bir yanıt bırakın
  8. Bahar Dönemi İçin Ders Özetleri Bir yanıt bırakın
  9. Çözümlü Çıkmış Sorular Çözümlü Çıkmış Sorular için yorumlar kapalı