Açıköğretim Sınavlarında Zorlanmayın

Açıköğretim fakültelerinin yaptığı sınavlarda başarılı olmak artık çok kolay. Sınavlara doğru ders kaynakları ile hazırlanarak derslerinizi kolayca geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işe doğru yerden başlamak. 

Sınava doğru kaynaklardan hazırlanmak sizi hızlı ve kolay bir şekilde başarıya ulaştıracaktır. 

Onlinefotokopi sizin için tüm AÖF kaynaklarını bir araya getirdi. Başka hiçbir ek  kaynağa gerek duymadan sınavlara hazırlanmanızı sağlıyoruz. 

 • Kitap Özetleri
 • Geçmiş yıllarda sınavlarda çıkmış sorular
 • Deneme Sınavları
 • Çözümlü Çıkmış Sorular
 • Boşluk doldurma ve Doğru Yanlış Testleri, Çıkmış soru analizleri vb. çok daha fazlası için doğru yerdesiniz.

Neden Onlinefotokopi?

 • Açıköğretim tarafından iptal edilen hatalı soruları eledikten sonra size sadece doğru soruları ulaştırıyoruz.
 • Onlinefotokopi de alışveriş için bir alt sınır yoktur. Neye ihtiyacınız varsa sadece onu alabilirsiniz. 
 • Sizin için kolaylaştırdık. Cevap anahtarını aramakla vakit kaybetmezsiniz. 
 • Ama sınava 2 gün var ! Üzülmeyin, kolayı var. Siparişlerinizi size mail atıyoruz.
 • Hiç birimizin her ders için üçeryüz sayfalık kitapları okumaya vakti yok.
 • Diğerlerinde soruları alsan cevap anahtarı gelmez, cevap anahtarı gelse soru hatalı çıkar. Onlinefotokopi çoğu ders için çıkmış soruları çözümleri ile beraber sunmaktadır. 

1,5 TL ye Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Çıkmış Sorular, Denemeler ve Ders Özetlerine sahip olmak için hemen online sipariş verin veya (0 332 3504350 – 0 553 4180028)'i arayıp bilgi alın…Açıköğretim ders kaynaklarını (kredili sisteme uygun) adresinize gönderelim. Üstelik ücreti kapıda ödeyin.

aof soru satın al

Aöf Çıkmış Soru Siparişi İçin Tıklayınız.

Onlinefotokopi sınava hazırlık kaynaklarını sipariş etmek için hemen şimdi,

 • Hangi bölümde okuduğunuzu seçin.
 • Ara sınav, dönem sonu sınav kitapçıklarından dilediklerinizi işaretleyin
 • Ne kadar tuttuğunu görün
 • Fiyat uygunsa adresinizi yazıp siparişi tamamlayın.
 • Bizde kargonuzu adresinize gönderelim.
 • Tüm ücreti siparişinizi getiren kargocuya ödeyebilirsiniz.
 • İsterseniz kitapçıkları mail adresinize gönderelim, kendiniz çıktısını alın.

Açıköğretimde Çıkmış Sorular yıl yıl ayrılmış ve kitapçık haline getirilmiştir. Üstelik 2017-2018 kredili sisteme uygundur.  Çıkmış Soruların cevap anahtarları düzenlenmiştir. Kitapçık kodları ve ders kodlarını bilmenize gerek yoktur. Cevap anahtarları her yılın sonuna düzenli olarak eklenmiştir.

Güvenilir Sipariş Yöntemi: Kapıda Ödeme

 • Siparişi görene kadar ücret ödemeyin. Ücreti kargocuya ödersiniz… Yani sıfır risk…

En Uygun Fiyata

 • Kitapçıkta dersin geçmiş yıllarda yapılmış bütün soruları vardır. Kaç yıllık soru geleceğini sipariş sayfasında görebilirsiniz.
 • Sadece ihtiyacınız olan dersleri satın alın. Kitapçılarda satılan AÖF kitapları istediğiniz dersler yanında istemediğiniz dersleri de ihtiva eder. Bir ders için koca bir kitabı almak zorunda kalırsınız.
 • Çıkmış soruların yanında dilerseniz deneme sınavlarını da satın alabilirsiniz. Örnek deneme sorularını görmek için tıklayın.

En Düşük Kargo Ücreti Bizde

 • Kapıda Ödemeli Gönderilerde Kargo gönderme bedelini 9 TL yerine 8 TL ödeyin. Her kargo firması için (ARAS kargo, SÜRAT kargo, PTT) tek ücret 8 Liradır.

Birebir Soru Kitapçığı Edinin

 • AÖF geçmiş yıl soruları büyük boy fasikül şeklindedir. Sınavdaki gördüğünüz kitapçıkla aynı boyutlardadır. Sizlere küçültülmüş fotokopisini değil kitapçığın kendisini gönderiyoruz.
 • Hemen şimdi kampanyadan faydalanıp Kredili Sistem AÖF çıkmış sorular kitapçıklarını çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. 

Üyelik Yapmadan Sipariş Verebilirsiniz

 • Açıköğretim Çıkmış Sorular siparişiniz için üyelik adımları ile uğraşmayın. Hemen menüden Sipariş Ver'e basarak siparişinizi verebilirsiniz.

Güncel Sorular

 • Her ders için 2017 yılı da dahil geçmişte yapılmış arasınav –  dönem sonu kredili sistem açıköğretim fakültesinde çıkmış soruları ihtiva eder. Kitapçıklar yeni olup kredili sisteme göre hazırlanmıştır.

Zengin Ödeme Seçenekleri

 • 2017-2018 Kredili sistemine uygun sınav sorularını isterseniz Kapıda Ödeme isterseniz HAVALE-EFT veya  Kredi kartı ile hemen ödeyerekte satın alabilirsiniz.
 • 100 TL üzeri tüm siparişinizde kredi kartlarına 5 taksit mevcuttur.

Başarınızın Anahtarı

 • Geçen yıl sınavda ne sorulduğunu bilmeden bir sınava girerek ne kadar başarı sağlayabilirsiniz? Çıkmış sorular sizi zihin karmaşasından uzaklaştırıp sınava odaklanmanızı sağlar. Çok etkili bir öğrenim modelidir. Bireyselleşterilmiş eğitime uygundur.
 • Konu anlatım ve soru bankalarının fazlalıkları ile uğraşmayın. Üstelik çıkmış sınav soruları ile derslerinize çok uygun fiyata çalışmış olursunuz. Neredeyse bir kitap fiyatına bütün derslerinizin geçmiş sorularına ulaşabilirsiniz.  AÖF dersleriniz için en verimli kaynaktır…
 • Açıköğretimde bilgiye verimli ulaşmak için  aöf çıkmış sorular dan faydalanın…

 

hemen_siparis

Ata Aöf öğrencileri için ders özetleri

admin : 12 Şubat 2018 00:36 : Açıköğretim Fakültesi Blog, Anadolu Haber, AÖF Bölümleri, Atatürk Üniversitesi AÖF, Diğer Sınavlar, Genel, Kişisel Gelişim

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim fakültesinde okuyan arkadaşlar için ders özetlerimiz yayınlanmıştır. Slayt halinde ders notlarına çalışmak isteyen arkadaşlar buradan buyursun

Leave a response »

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ders Kayıtları Başladı.

admin : 12 Şubat 2018 00:00 : Açıköğretim Fakültesi Blog, Anadolu Haber, AÖF Bölümleri, Diğer Sınavlar, Genel, Kişisel Gelişim

Bahar dönemi için ders kayıtları 12 Şubat 2018 itibariyle başladı. Öğrenciler ders kayıtlarını 23 Şubat 2018 günü saat 17.00 ye kadar yani 10 gün süreyle yapabilecek. 

2017-2018 Bahar dönemi için Ara sınavlar 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde, Dönem sonu ise sınavlarının ise 02-03 Haziran 2018 da yapılması planlanıyor. Bu dönemden ve geçen dönemden mezun olmak için toplam 3 ders ve altındaki sayılarda dersi kalan öğrenciler için 21 Temmuz 2018 tarihinde 3 ders sınavları yapılacak. 

onlinefotokopi ailesi olarak bu yeni dönemlerinin başarılı geçmesini dileriz.

Leave a response »

Bahar Dönemi İçin Ders Özetleri

admin : 11 Şubat 2018 21:55 : Açıköğretim Fakültesi Blog, Anadolu Haber, AÖF Bölümleri, Diğer Sınavlar, Genel, Kişisel Gelişim

2017 2018 Eğitim öğretim yılı bahar dönemi için ders kayıtları ile beraber öğrencileri ders telaşı aldı. Güncel ders notlarını sizin için özel olarak derledik. Buraya tıklayarak, bölümünüzü ve dersinizi seçerek, dersinize hiçbir ücret ödemeden çalışabilirsiniz. 

2017 – 2018 Sınav sistemine uygun olarak hazırlanan AÖF pratik bilgilere göz atmayı unutmayın, güz döneminde olduğu gibi bu dönem de bu bilgiler sınav kurtaracak. 

 

Leave a response »

Ara sınavlarda kaç üniteye çalışmalıyım?

admin : 27 Ekim 2017 20:37 : Açıköğretim Fakültesi Blog, Anadolu Haber, AÖF Bölümleri, Diğer Sınavlar, Genel, Kişisel Gelişim

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin 2017-2018 eğitim öğretim yılı ara sınavları yaklaşıyor. Ara sınavlarda kaç üniteden sorumlu olacağımız güncel şekliyle AÖF tarafından yayınlandı. Her ne kadar çoğu ders için kitaplar ortalama 8 üniteden oluşsa da 10-12 üniteden oluşan dersler de mevcut.  Sınavlara az bir süre kalması dolayısıyla öğrenci arkadaşlarımızın en doğru kaynaklardan faydalanarak sınavlara hazırlanmaları için, çalışmaya başlamadan önce hangi dersten kaç üniteden sorumlu olduğunu, ara sınavlarda nereden soru çıkacağını bilmesi gerekir. 25-26 Kasım tarihlerinde yapılacak olan ara sınavlarda kaç üniteye çalışmamız gerektiğine aşağıdaki linklere tıklayarak bakabilirsiniz. 

Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları

Açıköğretim Fakültesi Öğrenci Alımı Olmayan Önlisans ve Lisans Programları

İktisat Fakültesi Lisans Programları

İşletme Fakültesi Lisans Programları

Leave a response »

Açıköğretim Kayıt Yenileme Klavuzu

admin : 26 Eylül 2017 20:44 : Açıköğretim Fakültesi Blog, Genel

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2017–2018 güz dönemi içinders zili çaldı. Kayıtların başlaması ile beraber tüm öğrencileri bir heyecan sardı. Bu makalemizde size a dan z ye kayıt yenilemeyi anlatacağız.

Devamı »

1 Comment »
« Sayfa 1, 2, 3 ... 25, »

Açıköğretim Sınavlarında Zorlanmayın” üzerine 186 düşünce

  • Ara sınav ve dönem sonu linklerinin üzerinde fareyi 1 sn bekletin. İçeriğini göreceksiniz.
   Her kitapçığın içeriği farklıdır. Çünkü her ders aynı tarihte kredili sisteme geçmemiştir.
   Genelinde aöfnin geçmiş yıllarda yapılmış tüm çıkmış soruları, aöf kaynaklarından hazırlanmış deneme testleri ve anadolu üniversitesinin aöf dışındaki fakültelere uyguladığı sınav soruları mevcuttur.

 1. Sayın yetkili,
  Sizi çok takdir ettim.Başarılarınızdan dolayı sizi kutluyorum.
  Eger elinizde İSG ile ilgili soru-cevap;ilgili kaynakçalar varsa E-mail’le gönderirseniz sevinirim.
  Saygılarımla

 2. Merhaba. Aof cikmis sorulari bende siparis ettim. Yanliz bir sikinti var. Sosyoloji 4 sinif turkiyede sosyoloji cevap siklarinda i diye cevap var. Konu ile ilgili tarafima donerseniz sevinirim.

 3. Kayseri de oturuyorum:) dün oglen siparis verdim bugun sabah elimde oldu sorular güzel de görünüyor inceledım inş yararlı olacaktır bunlara çalışım gene yorum atacağım . emeğinize sağlık öss kitapcıgı gibi aynı. Bide ben gecen sene ugraştım tek tek cevaplarını aradım fılan boşa ugraşmışım hazır herşey çooook teşekkür ederim .

 4. Merhabalar,
  2.Dönem Genel Muhasebe çıkmış sorulara nasıl ulaşabilirim faydalı olurmu bide linkler kredili sisteme göremi gönderebilirseniz eğer memnun olurum kolay gelsin

 5. Ders ozeti almis olduguklarimi inceledim. Gayet basarili bir sekilde yapildigini gozlemledim. Ders not ozetlerini iyi bir sekilde calisilarak kanaatimce sinifta kimsenin kalacagina pek inanniyorum. 200 300 sayfalik derslerin ozetini cikarmak kolay deildir. Bence fotokopionline bu iste oldukca basarisini zamanla daha iyilere gidecegine inaniyorum. Ve siparisim 1 gun icinde elime ulastirdiklarindan dolayida cok tesekkur ederm.

 6. İlk kez sipariş verdim,
  Sipariş verdikten 2 gün sonra elime geçti,kafamdaki tüm soru işaretleri silindi muazzam şekilde hazırlanmış soru ve cevap anahtarı ile baskı ve ciltlenmesi harika bu fiyata elinize sağlık teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir